O nas

Pierwszy squash w Rzeszowie

Squash Rzeszów to jeden z najnowocześniejszych kompleksów sportowo-rekreacyjnych w regionie, który zlokalizowany jest w kompleksie budynków Folwark Center w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego 124a.

Nasze zajęcia ze squasha realizowane są na kortach, które jako pierwsze na Podkarpaciu zostały wykonane w systemie ABS i posiadają certyfikat od Światowej Federacji Squasha. Na nowoczesnych kortach do squasha panuje wyjątkowa atmosfera, dzięki której każdy poczuje się tu komfortowo. Klub w Folwark Center jest wyposażony w przestronne szatnie damskie oraz męskie, w których przestrzegany jest najwyższy poziom higieny.

Squash to sport, który jest idealnym sposobem na ogólną poprawę kondycji oraz ukształtowanie wymarzonej sylwetki. Co więcej, przyczynia się do poprawy samopoczucia psychicznego i pomaga odreagować codzienny stres, dlatego jest świetnym rozwiązaniem dla osób szukających odprężenia i sporej dawki ruchu. Squash Rzeszów jest świetnym sposobem na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub z rodziną.

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze squashem we wdrożeniu w obowiązujące zasady panujące w naszym klubie, pomoże indywidualny trener. Na miejscu można wypożyczyć rakietę do squasha, dlatego nie musisz przyjeżdżać ze swoim wyposażeniem. Po opanowaniu umiejętności gry w squasha chętni mogą spróbować rywalizacji w organizowanych turniejach wewnątrzklubowych, jak i na szczeblu ogólnopolskim.

Nie zwlekaj i zarezerwuj kort do squasha w Folwark Center już teraz!