O nas

Witamy w Park Hotel Wellness Club.

Squash Rzeszów to klub należący do Park Hotel Wellness Club. To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce na Podkarpaciu, które oferuje tak komfortowo i luksusowo wyposażony obiekt sportowo-rekreacyjny. Kompleks został zbudowany z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać wolny czas oraz odczuwają potrzebę odprężenia się i odstresowania. Oprócz kortów do squasha, Park Hotel udostępnia swoim gościom również zajęcia fitness i komfortowe pokoje hotelowe.

Squash to gra, dzięki której odreagujesz stres, rozładujesz negatywne emocje i polepszysz swoją kondycję fizyczną. Dzięki systematycznym treningom pozbędziesz się także nadmiernych kilogramów i wymodelujesz sylwetkę. Przyjdź do Squash Rzeszów i zacznij swoją przygodę na korcie!

W Squash Rzeszów przygotowaliśmy dwa wysokiej jakości korty ASB, które posiadają certyfikat Światowej Federacji Squasha. Zapewniają wysoki komfort gry i umożliwiają rozgrywanie meczów amatorskich, jak również zawodowych. W naszym klubie są dostępne indywidualne zajęcia z trenerami, pod okiem których można doskonalić umiejętności gry. W obiekcie są dostępne także wygodne szatnie, w których można przebrać się przed i po treningu.

Ze Squash Rzeszów mogą skorzystać posiadacze kart MultiSport, OK System oraz FitProfit. Termin treningu można zarezerwować, wybierając wolną datę w kalendarzu dostępnym na stronie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Squash Rzeszów.